Gå direkt till innehållet

Verkkovertaisilta: Nuorena sairastuneet

Lämpimästi tervetuloa mukaan tapaamaan muita nuorena ( alle 45 v) rintasyöpään sairastuneita etänä!

Verkkovertaisryhmät ovat turvallisia tiloja jakaa ajatuksia, kokemuksia ja tunteita kaikesta siitä, mikä sinulle on tärkeää. Verkkovertaisilloissa keskustelua ohjaavat yhdistyksen kouluttamat vertaistukihenkilöt.

Illat toteutetaan verkossa Microsoft Teams-alustalla. Saat tapahtumapäivänä ilmoittautumisen yhteydessä antamaasi sähköpostiin linkin verkkovertaisiltaan osallistumiseen, ohjeet osallistumisesta ja verkkovertaisryhmän säännöt.

Ilmoittaudu mukaan viimeistään tapahtumaa edeltävänä päivänä tällä lomakkeella(öppnas i ett nytt fönster)

Järjestämme verkkovertaisiltoja myös hoitopolun vaiheen mukaan sekä levinnyttä rintasyöpää sairastaville.

Rinnakkain huomiseen!

Ursprungliga evenemangssidan (öppnas i ett nytt fönster)